20100531

coke live fresh noise. zespoły konkursowe.

: kiedy? 2010.05.21 : gdzie? palladium : kto? amsel dj gregg, irena, nat queen cool, jarza :

w zeszły piątek, w stołecznym palladium, odbył się koncert konkursowy coke live fresh noise. pomiędzy młodymi zespołami, wystąpili: marika, łąki łan i o.s.t.r, ale o nich w następnej odsłonie. teraz czas przyjrzeć się młodziakom. na pierwszy ogień poszli joł-ziomale-hip-hopowcy, amsel dj gregg. bez owijania w bawełnę - jestem na nie. co drugi wers mięcho, do tego dość toporny bit. nie kupuję.
żeby nie było, że było tak do końca źle, to występ panów-ziomalów, swoimi wygibasami upiększyły tancerki z jakiegoś-popularnego-programu.drugim zespołem konkursowym był pop-rockowo-alternatywny zespół irena. i tak zupełnie serio mówiąc, ze wszystkich tam zaprezentowanych wykonawców, to właśnie oni najbardziej nadawali się na zwycięzcę. panowie prezentują letnio-bananową wersję rocka, ale da się ich posłuchać. wchodzą lekko i bez pretensji. bardzo istotnym elementem ich występu była lampka stojąca na piecu basowym.
trzecim z kolei kandydatem do wygranej, był band nat queen cool, czyli projekt natalii lubrano, wokalistki miloopy. zdecydowanie i bezapelacyjnie - lepiej wypada w tamtej formacji. bo nat queen cool, niestety wbrew nazwie królową takiej muzyki nie jest, po drugie - cool też nie jest. ciut męczące były wybryki tych państwa na scenie, dlatego też szybko uciekłem. szkoda, że to nie było coś pokroju kolektywu tymon&miloopa.
na koniec zaprezentowali się znów panowie-ziomalowie-hip-hopowi, jarza. propozycja, którą przedstawili, była na tyle nie do przyjecia, że im nawet zdjęć nie zdążyłem zrobić. panowie przedwcześnie opuścili scenę...
podsumowując, było przede wszystkim hiphopowo, jednak zdecydowanym faworytem byli panowie prezentujący muzykę gitarową. warto dodać, że zwycięzca tego festiwalu wystąpi na coke live music festival. gwiazdy wieczoru już niebawem!

2 komentarze:

  1. 11 i 13 mnie sie baardzo podobają
    ogółem wszystkie przyjemne :) - kolorowe takie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepraszam, ale dodam: chodzi o lampkę zespołu irena - były nawet dwie (jedna z przeszłością i druga z ikei), tylko jedna się nie zmieściła w kadrze, ale obie na piecach gitarzystów.
    Wychodzi na to, że nie dość, że dobrze zagrali (bo wygrali konkurs), to jeszcze fotogeniczni są. Miło zobaczyć udane fotki.

    OdpowiedzUsuń